Volkan Demirel’den ayrılık sinyali! Dikkat çeken açıklama

Trendyol Süper Lig’de ilk yarının son maçında Atakaş Hatayspor sahasında Beşiktaş’a 2-1 kaybetti. Bordo beyazlılar ligdeki son 9 maçta sadece Galatasaray’ı yenebildi. 

Alınan kötü sonuçlardan sonra düşme hattıyla arasındaki puan farkı 2’ye düşen Atakaş Hatayspor’da teknik direktör Volkan Demirel beIN SPORTS’a açıklamalarda bulundu.

“Çok şey var ama konuşamıyorum”

Beşiktaş mağlubiyetinin ardından üzgün olduğunu ifade eden Volkan Demirel gerekli görüşmeleri yapacağını söyledi.

Volkan Demirel’in açıklamaları şu şekilde: 

“Mağlubiyetin tüm sorumlusu benim. İçeride oynadığımız bir Kayserispor maçı, bir de bu maçta çok kötü oynadık. Bunun sorumlusu benim. İçimden çok söylemek şey geliyor. Bu takımı kuran benim. Fazla da bir şey yok benim adıma. Aslında konuşmak istiyorum ama… Beşiktaş’ı da tebrik ederim. Bu ülkenin önemli takımlarından biri, her zaman saygı duyulmalı. Büyük takım olmak başka bir şey. Çok saygı duymamız gerektiğini söyledim. Belki çıkacakları tatil… Maçta konsantrasyon eksiği yarattı. Bu takımda her şeyi yapan, bu oyuncuları getiren benim. Söyleyecek çok şey var ama söyleyemiyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde söyleyebilirim. Düşüneceğim, konuşacağım, bakacağız. Oyuncularla konuşacağız, neyi daha iyi yapıyoruz, neyi yapamıyoruz bakacağız. Bütün suç benimdir. Dediğim gibi bakacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x