Bu Üçlü Başka: Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman’ı Tekrar Bir Araya Getiren Programın Fragmanı Geldi!

16 Aralık’ta izleyicisiyle buluşacak Dünya Güzellerim Masada’nın ilk fragmanı geldi! Daha şimdiden sürekli birbirine sataşacağı belli olan Banu Alkan, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman’In halleri sosyal medya kullanıcılarını çok güldürdü!

İlk olarak Burcu Esmersoy’un sunuculuğuyla 2017’nin mayısında yayınlanmaya başlayan Dünya Güzellerim programı o dönemin en sevilenlerinden biriydi hatırlarsanız…

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman’ın hepsi birbirinden ikonik maceraları, İngilizceyle imtihanları ve birbirleriyle bitmek bilmeyen atışması o kadar beğenildi ki binlerce insan, YouTube’da tüm bölümleri mevcut olan programı tekrar tekrar izlemeye devam etti!

Mutlaka denk gelmişsinizdir, Dünya Güzellerim’in aynı kadroyla ve ‘masada’ konseptiyle geri döneceğinin haberini almıştık.

YouTube’da haftanın üç günü yayınlanacak olan Dünya Güzellerim Masada’dan Bülent Ersoy küçük bir açılış bile yapmıştı hatta!

Geçtiğimiz dakikalarda, 16 Aralık’ta kavuşacağımız programın ilk fragmanı yayınlandı! Yayınlandığı gibi de sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırmayı başardı! ?

1. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x